HAKKIMIZDA
2010 yılında kurulan Creabanyo, Duş kabin sektöründe kalıplaşmış üretimin müşteri memnuniyeti açısından ne denli rahatsız bir durum olduğunu bilerek sektöre gerekli inovasyonları kendi bünyesinde bulunan AR-GE departmanıyla hızla çözerek bugünkü güçlü yerine gelmiştir.

2300 m2 kapalı üretim sahası ve 40 kişilik kalifiye personeliyle bünyesinde bulunan desen kumlama bölümü ve metal aksesuar (prinç menteşe vs) üretimi ile hizmet veren Creabanyo güçlü yatırımlarıyla ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ve disiplini ile çalışarak hızla büyüyen lider bir şirket konumuna sahiptir.

”Hedefe Teslim” odaklı şirket CREABANYO hızlı ve güvenilir biçimde hizmet vermektedir.

Crea banyo olarak; uzun yıllardır uzman kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunan iş yerimiz, İstanbul bölgesinde bulunun tüm ilçelere hizmet vermektedir.

Ortak değerlerimize sahip çıkmak ve ülkemizi kalkındırmak adına sürekli olarak üretim faaliyetleri içerisinde yer almaktayız. Kaliteyi kaybetmeden ve güvenilir olma sorunu yaşamadan hizmetlerimizi sunmakta ve bünyemizde yer alan çalışan kadromuzun da tüm haklarını en güvenli şekilde korumaya özen göstermekteyiz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede kazanmak için çalışan firmamız, güler yüzlü çalışanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermektedir.